اداره ثبت شرکتهای کرج

اداره ثبت شرکتهای کرج

اداره ثبت شرکتهای کرج

یکی از اموری که در حال حاضر برای اشخاص بسیار مهم است  ثبت شرکت می باشد به عبارتی دیگر اشخاص حقیقی برای تبدیل شدن به شخص حقوقی بایستی  شرکت با موضوع تحت فعالیت خویش به ثبت برسانند از همین رو برای این کار باید به اداره ثبت شرکتها مراجعه نمود در اکثر شهرهای ایران بزرگ اداره ثبت شرکتها وجود دارد به طور مثال ساکنین شهر کرج برای ثبت شرکت خویش بایستی به  اداره ثبت شرکتهای کرج مراجعه نمایند و در آن اداره مراحل لازم را طی نمایند اما برای رفاه حال مراجعه کنندگان و تسریع در انجام امور ثبتی همانند ثبت شرکت ,ثبت تغییرات شرکت و غیره سامانه ثبت شرکتها راه اندازی شده است و اشخاص می توانند از طریق این سامانه اقدام نمایند.

به طور کلی افرادی که متقاضی ثبت شرکت ,ثبت موسسه  و سایر خدمات ثبتی می باشند بایستی به اداره ثبت شرکتهای کرج مراجعه کنند, البته ناگفته نماند که قبل از ثبت شرکت بایستی به موسسه ای معتبردر این زمینه مراجعه کنید تا از چگونگی ثبت شرکت و مراحل آن آگاهی کسب نمایید. موسسه راستین در زمینه تمامی فعالیت های پیرامون ثبت شرکت و سایر خدمات ثبتی و مشاوره و انجام کارهای حقوقی دارای تبحر و تخصص می باشد.

شرکتی که قصد استفاده از حمایت های قانونی دارد بایستی به صورت قانونی نیز به ثبت برسد. ثبت شرکت بر ارزش و اعتبار یک شرکت می افزاید و در واقع شرکت به صورت قانونی به فعالیت های خود ادامه می دهد.شرکتی که ثبت می شود, برای اخذ کد اقتصادی و تشکیل پرونده مالیاتی می تواند اقدام کند, در واقع شرکتی که ثبت نشده باشد نمی تواند فعالیت های اقتصادی خود را انجام دهد زیرا برای انجام فعالیت های اقتصادی بایستی کد اقتصادی داشته باشد.برای ثبت شرکت به صورت قانونی بایستی تمامی مراحل را به صورت قانونی طی کنید و مدارک مورد نظر را تهیه نمایید و به اداره ثبت شرکت ها ارائه دهید.

 

ثبت شرکت در کرج,اخذ گرید در کرج ,ثبت برند در کرج ,اخذ کد اقتصادی در کرج

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *