اخذ گرید در کمترین زمان

اخذ گرید در کمترین زمان

اخذ گرید

یکی از عمده فعالیت های موسسه حقوقی راستین اخذ گرید می باشد در این موسسه فرایند اخذ گرید در کمترین زمان ممکن انجام می شود و این موسسه مفتخر است که در کرج و سایر شهرهای ایران گرید در شاخه های مختلف و در پایه های متفاوت را به بهترین نحو اخذ نموده است,اخذ گرید یکی از خدماتی می باشد که در موسسه حقوقی راستین انجام می شود و خدمات اداری- ثبتی دیگری همچون: ثبت شرکت در کرج, ثبت برند در کرج , اخذ کد اقتصادی در کرج و … نیز در این موسسه انجام می شود.

رتبه بندی چیست؟

به طور کلی می توان گفت رتبه بندی شرکتها نوعی اندازه گیری برای تضمین کیفیت و کمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و تولید کالا می باشد. رتبه بندی در واقع یک نوع معیار تشخیص صلاحیت شرکتها برای واگذاری پروژه های عظیم است که توسط  سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور انجام می شود.

شرکت های پیمانکار با توجه به قراردادها و امکانات و مهندسان امتیازآور از ۱ تا ۵ رتبه بندی می شوند، ولی شرکت های مشاور از ۱ تا ۳ می توانند گرید اخذ نماین

فواید رتبه بندی

همه شرکتها به منظور انعقاد قرارداد با شرکت‎ها‎‎ و سازمان‎ها‎‎ی دولتی دیگر  و شرکت در مناقصات نیازمند اخذ گرید می باشند به عبارتی دیگر شرکتهایی که گرید مناسبی ندارند نمی توانند در مناقصات شرکت کنند.

سرمایه گذار با اطلاع کامل از رتبه بندی شرکت‎ها‎‎ و پتانسیل مالی و فنی آنها می‎‎تواند در انتخاب شرکت مناسب برای انجام پروژه خود بهترین تصمیم را اتخاذ نماید.

شرکت‎ها‎‎ی پیمانکاری موظف خواهند بود تا برای شرکت در مناقصات دولتی گواهینامه صلاحیت پیمانکاری اخذ نمایند.

رتبه بندی شرکت‎ها‎‎ در صنایع مختلف به معنای نمای کلی از وضعیت این شرکت‎ها‎‎ نسبت به هم و نقاط ضعف و قوت آنها می‎‎باشد.

رتبه بندی در شرکت‎ها‎‎ی مشاور از رتبه‎ها‎‎ی ۱ تا ۳ تعریف می‎‎شود که بالاترین گرید، رتبه ۱ و پایین‎ترین گرید، رتبه ۳ می‎‎باشد. برای شرکت‎ها‎‎ی پیمانکاری، رتبه بندی شرکتها در ۱۱ رشته معرفی شده و در پایه‎ها‎‎ی ا تا ۵ تعریف می‎‎شود.

 

ثبت شرکت در کرج,اخذ گرید در کرج ,ثبت برند در کرج ,اخذ کد اقتصادی در کرج

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *